RCS080535K7FKEA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
35.7 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RCS080535K7FKEA
Numer produktu DigiKey
RCS080535K7FKEA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RCS080535K7FKEA
Opis
RES SMD 35.7K OHM 1% 1/2W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RCS080535K7FKEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)