RCS06035K60FKEA
Numer produktu DigiKey
541-10482-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-10482-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-10482-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RCS06035K60FKEA
Opis
RES 5.6K OHM 1% 1/2W 0603
Szczegółowy opis
5.6 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RCS06035K60FKEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,55mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)