RCS06034R70JNEA
Numer produktu DigiKey
541-2807-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-2807-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-2807-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RCS06034R70JNEA
Opis
RES 4.7 OHM 5% 1/2W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RCS06034R70JNEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,55mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)