RCS06033K74FKEA
Numer produktu DigiKey
541-RCS06033K74FKEATR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-RCS06033K74FKEACT-ND - Taśma cięta (CT)
541-RCS06033K74FKEADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RCS06033K74FKEA
Opis
RES 3.74K OHM 1% 1/2W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.74 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RCS06033K74FKEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,55mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)