RCS06033K30JNEA
Numer produktu DigiKey
541-RCS06033K30JNEATR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-RCS06033K30JNEACT-ND - Taśma cięta (CT)
541-RCS06033K30JNEADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RCS06033K30JNEA
Opis
RES 3.3K OHM 5% 1/2W 0603
Szczegółowy opis
3.3 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RCS06033K30JNEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,55mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)