RCS0402750RFKED
Numer produktu DigiKey
541-RCS0402750RFKEDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-RCS0402750RFKEDCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-RCS0402750RFKEDDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RCS0402750RFKED
Opis
RES 750 OHM 1% 1/3W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
750 Ohms ±1% 0,333W, 1/3W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RCS0402750RFKED Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)