RCS04023R00FKED
Numer produktu DigiKey
RCS04023R00FKED-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RCS04023R00FKED
Opis
RES SMD 3 OHM 1% 1/5W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 Ohms ±1% 0,333W, 1/3W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RCS04023R00FKED Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)