RCS040215K0JNED
Numer produktu DigiKey
541-RCS040215K0JNEDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-RCS040215K0JNEDCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-RCS040215K0JNEDDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RCS040215K0JNED
Opis
RES 15K OHM 5% 1/3W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 kOhms ±5% 0,333W, 1/3W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RCS040215K0JNED Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)