RCP2512W11R0GWB
Numer produktu DigiKey
RCP2512W11R0GWB-ND
Producent
Numer produktu producenta
RCP2512W11R0GWB
Opis
RES SMD 11 OHM 2% 3.5W 2512
Szczegółowy opis
11 Ohms ±2% 3,5W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RCP2512W11R0GWB Modele
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 155°C
Opakowanie
Taca
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,250" x 0,124" (6,35mm x 3,15mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,025" (0,64mm)