RCP2512B110RGEB
Numer produktu DigiKey
RCP2512B110RGEB-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RCP2512B110RGEB
Opis
RES SMD 110 OHM 2% 3.5W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
110 Ohms ±2% 3,5W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RCP2512B110RGEB Modele
Kategoria
Funkcje
Odporność na wilgoć
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,250" x 0,124" (6,35mm x 3,15mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,025" (0,64mm)