RCP1206B1K20GEB
Numer produktu DigiKey
RCP1206B1K20GEB-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RCP1206B1K20GEB
Opis
RES SMD 1.2K OHM 2% 2.4W 1206
Szczegółowy opis
1.2 kOhms ±2% 2,4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RCP1206B1K20GEB Modele
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,060" (3,10mm x 1,52mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,025" (0,64mm)