RCP1206B1K10GWB
Numer produktu DigiKey
RCP1206B1K10GWB-ND
Producent
Numer produktu producenta
RCP1206B1K10GWB
Opis
RES SMD 1.1K OHM 2% 2.4W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.1 kOhms ±2% 2,4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RCP1206B1K10GWB Modele
Kategoria
Funkcje
Odporność na wilgoć
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 155°C
Opakowanie
Taca
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,060" (3,10mm x 1,52mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,025" (0,64mm)