RCP0603W10R0GEA
Numer produktu DigiKey
RCP0603W10R0GEA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RCP0603W10R0GEA
Opis
RES SMD 10 OHM 2% 1.5W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Ohms ±2% 1,5W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RCP0603W10R0GEA Modele
Kategoria
Funkcje
Odporność na wilgoć
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,023" (0,58mm)