Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Similar
3.9 Ohms ±5% 1W Mikroukład rezystory Szerokie 1812 (4532 metryczne), 1218 Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RCL12183R90JNEK
Numer produktu DigiKey
RCL12183R90JNEK-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RCL12183R90JNEK
Opis
RES SMD 3.9 OHM 1W 1812 WIDE
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RCL12183R90JNEK Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,181" (3,20mm x 4,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)