RCL12182R00FKEK
Numer produktu DigiKey
RCL12182R00FKEK-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RCL12182R00FKEK
Opis
RES SMD 2 OHM 1W 1812 WIDE
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Ohms ±1% 1W Mikroukład rezystory Szerokie 1812 (4532 metryczne), 1218 Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RCL12182R00FKEK Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
Szerokie 1812 (4532 metryczne), 1218
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,181" (3,20mm x 4,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)