RCL1218200RJNEK
Numer produktu DigiKey
541-2402-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-2402-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-2402-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RCL1218200RJNEK
Opis
RES SMD 200 OHM 1W 1812 WIDE
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
200 Ohms ±5% 1W Mikroukład rezystory Szerokie 1812 (4532 metryczne), 1218 Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RCL1218200RJNEK Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,181" (3,20mm x 4,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)