Dostępne zamienniki:
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 3 890
Arkusz danych
1 MOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory Szerokie 1812 (4532 metryczne), 1218 Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RCL12181M00FKEK
Numer produktu DigiKey
541-2399-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-2399-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
RCL12181M00FKEK
Opis
RES SMD 1M OHM 1W 1812 WIDE
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RCL12181M00FKEK Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,181" (3,20mm x 4,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)