Dostępne zamienniki:
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
110 Ohms ±1% 1W Mikroukład rezystory Szerokie 1812 (4532 metryczne), 1218 Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RCL1218110RFKEK
Numer produktu DigiKey
RCL1218110RFKEK-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RCL1218110RFKEK
Opis
RES SMD 110 OHM 1W 1812 WIDE
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RCL1218110RFKEK Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
Szerokie 1812 (4532 metryczne), 1218
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,181" (3,20mm x 4,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)