RCL102049R9FKEF
Numer produktu DigiKey
541-RCL102049R9FKEFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-RCL102049R9FKEFCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
RCL102049R9FKEF
Opis
RCL1020 100 49R9 1% E02 E3
Szczegółowy opis
49.9 Ohms ±1% 1W Mikroukład rezystory Szerokie 2010 (5025 metryczne), 1020 Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,197" (2,50mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)