RCL10202R20JNEF | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | RCL10202R20JNEF |
Opis | RCL1020 200 2R2 5% E02 E3 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 15 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 2.2 Ohms ±5% 1W Mikroukład rezystory Szerokie 2010 (5025 metryczne), 1020 Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | RCL10202R20JNEF Modele |
Kategoria | Funkcje Motoryzacja AEC-Q200 |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,098" x 0,197" (2,50mm x 5,00mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,026" (0,65mm) |