RCL06121R80FKEA
Numer produktu DigiKey
541-2349-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-2349-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-2349-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RCL06121R80FKEA
Opis
RES 1.8 OHM 1% 1W 1206 WIDE
Szczegółowy opis
1.8 Ohms ±1% 1W Mikroukład rezystory Szerokie 1206 (3216 metryczne), 0612 Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RCL06121R80FKEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,126" (1,60mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)