RCG120647K0JNEA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Similar
Similar
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Udoskonalony
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
47 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RCG1206
RCG120647K0JNEA
Numer produktu DigiKey
541-1881-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RCG120647K0JNEA
Opis
RES 47K OHM 5% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RCG120647K0JNEA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)