RCG12061R00FKEA
Numer produktu DigiKey
541-1850-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-1850-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-1850-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RCG12061R00FKEA
Opis
RES 1 OHM 1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
1 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RCG12061R00FKEA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)