RCG120610K0FKEA
Numer produktu DigiKey
541-1858-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-1858-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-1858-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RCG120610K0FKEA
Opis
RES 10K OHM 1% 1/4W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RCG120610K0FKEA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)