RCG0805100RJNEA
Numer produktu DigiKey
541-1833-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-1833-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-1833-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RCG0805100RJNEA
Opis
RES 100 OHM 5% 1/8W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RCG0805100RJNEA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa dostawcy urządzenia
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)