RCG0603470RJNEA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 35 435
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
Udoskonalony
TE Connectivity Passive Product
Udoskonalony
Panasonic Industry
YAGEO
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
470 Ohms ±5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RCG0603470RJNEA
Numer produktu DigiKey
541-1798-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RCG0603470RJNEA
Opis
RES 470 OHM 5% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RCG0603470RJNEA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,55mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)