RCG060310R0FKEA
Numer produktu DigiKey
541-1777-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-1777-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-1777-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RCG060310R0FKEA
Opis
RES 10 OHM 1% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RCG060310R0FKEA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa dostawcy urządzenia
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,55mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)