RCG040222R0JNED
Numer produktu DigiKey
541-1757-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-1757-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-1757-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RCG040222R0JNED
Opis
RES 22 OHM 5% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
22 Ohms ±5% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RCG040222R0JNED Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)