RCG040213K3FKED jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 124 083
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 140 546
Arkusz danych
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
Bourns Inc.
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
Stackpole Electronics Inc
13.3 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RCG040213K3FKED
Numer produktu DigiKey
541-RCG040213K3FKEDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RCG040213K3FKED
Opis
RES 13.3K OHM 1% 1/16W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa dostawcy urządzenia
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)