RCC040220K0FKED
Numer produktu DigiKey
541-RCC040220K0FKEDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-RCC040220K0FKEDCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-RCC040220K0FKEDDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RCC040220K0FKED
Opis
RCC0402 100 20K 1% ET7 E3
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RCC040220K0FKED Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)