RCC04021R00FKED | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | RCC04021R00FKED |
Opis | RCC0402 100 1R0 1% ET7 E3 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 15 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | RCC04021R00FKED Modele |
Kategoria | Funkcje Motoryzacja AEC-Q200 |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) | Obudowa / skrzynia 0402 (1005 metryczne) |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,016" (0,40mm) |