RCA12181K00FKEKHP
Numer produktu DigiKey
541-3253-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-3253-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-3253-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RCA12181K00FKEKHP
Opis
RES 1K OHM 1% 1.5W 1218
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 kOhms ±1% 1,5W Mikroukład rezystory Szerokie 1812 (4532 metryczne), 1218 Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RCA12181K00FKEKHP Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
Szerokie 1812 (4532 metryczne), 1218
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,181" (3,10mm x 4,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)