RCA08054K99FKEA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 15 744
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
Bezpośrednie
Panasonic Industry
4.99 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RCA08054K99FKEA
Numer produktu DigiKey
541-2225-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RCA08054K99FKEA
Opis
RES SMD 4.99K OHM 1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RCA08054K99FKEA Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)