RCA06038K20FKEA
Numer produktu DigiKey
541-2203-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-2203-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-2203-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RCA06038K20FKEA
Opis
RES SMD 8.2K OHM 1% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8.2 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RCA06038K20FKEA Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,55mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)