RCA0603100KFKEAHP
Numer produktu DigiKey
541-3247-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-3247-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-3247-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RCA0603100KFKEAHP
Opis
RES 100K OHM 1% 1/3W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 kOhms ±1% 0,333W, 1/3W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RCA0603100KFKEAHP Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,033" (1,60mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)