RCA040275K0FKED
Numer produktu DigiKey
541-RCA040275K0FKEDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-RCA040275K0FKEDCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-RCA040275K0FKEDDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RCA040275K0FKED
Opis
RCA0402 75K 1% 100 ET7 E3
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
75 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Rezystancja
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Moc (W)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)