PTF56120R00BYEB
Numer produktu DigiKey
PTF120CTR-ND - Taśma i szpula (TR)
PTF120CCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
PTF56120R00BYEB
Opis
RES 120 OHM 1/8W 0.1% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć Warstewka metalu
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PTF56120R00BYEB Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Odporność na wilgoć
Seria
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,091" x 0,250" (2,31mm x 6,35mm) (śr. x dł.)