NH250100R0FJ01
NH250100R0FJ01
NH250100R0FJ01
Numer produktu DigiKey
NH250-100J-ND
Producent
Numer produktu producenta
NH250100R0FJ01
Opis
RES CHAS MNT 100 OHM 1% 250W
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Ohms ±1% 250W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NH250100R0FJ01 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Seria
Funkcje
Napięcie wysokie, odporność na działanie wilgoci, brak indukcyjności
Opakowanie
Zbiorcze
Powłoka, typ obudowy
Aluminium
Status części
Aktywny
Charakterystyka mocowania
Kołnierze
Rezystancja
100 Ohms
Rozmiar / wymiar
4,500" x 3,000" (114,30mm x 76,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,219" (56,37mm)
Moc (W)
250W