MSP10C01330RGEJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
330 Ohm ±2% 250mW Moc na element Magistrala 9 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 10-SIP
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MSP10C01330RGEJ
Numer produktu DigiKey
MSP10C01330RGEJ-ND
Producent
Numer produktu producenta
MSP10C01330RGEJ
Opis
RES ARRAY 9 RES 330 OHM 10SIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Liczba wtyków
10
Producent
Vishay Dale
Moc na element
250mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ obwodu
Magistrala
Obudowa / skrzynia
10-SIP
Rezystancja (omy)
330
Obudowa dostawcy urządzenia
10-SIP
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,990" x 0,090" (25,15mm x 2,29mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
9
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,350" (8,89mm)
Dryft stosunku rezystorów
±50ppm/°C