MSP10A01270RGEJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Bourns Inc.
W magazynie: 1 673
Bourns Inc.
W magazynie: 1 551
Arkusz danych
270 Ohm ±2% 200mW Moc na element Magistrala 9 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 10-SIP
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MSP10A01270RGEJ
Numer produktu DigiKey
MSP10A01270RGEJ-ND
Producent
Numer produktu producenta
MSP10A01270RGEJ
Opis
RES ARRAY 9 RES 270 OHM 10SIP
Szczegółowy opis
Kategoria
Liczba wtyków
10
Moc na element
200mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
10-SIP
Rezystancja (omy)
270
Obudowa dostawcy urządzenia
10-SIP
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,990" x 0,090" (25,15mm x 2,29mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
9
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,195" (4,95mm)
Dryft stosunku rezystorów
±50ppm/°C