MSP08C034K70GEJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
4,7k Ohm ±2% 400mW Moc na element Izolowane 4 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 8-SIP
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MSP08C034K70GEJ
Numer produktu DigiKey
MSP08C034K70GEJ-ND
Producent
Numer produktu producenta
MSP08C034K70GEJ
Opis
RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 8SIP
Szczegółowy opis
Kategoria
Liczba wtyków
8
Moc na element
400mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ obwodu
Izolowane
Obudowa / skrzynia
8-SIP
Rezystancja (omy)
4,7k
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SIP
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,790" x 0,090" (20,07mm x 2,29mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
4
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,350" (8,89mm)
Dryft stosunku rezystorów
±50ppm/°C