MSP06A0147K0GEJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 390
Arkusz danych
Bourns Inc.
W magazynie: 5 806
47k Ohm ±2% 200mW Moc na element Magistrala 5 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 6-SIP
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MSP06A0147K0GEJ
Numer produktu DigiKey
MSP47KB-ND
Producent
Numer produktu producenta
MSP06A0147K0GEJ
Opis
RES ARRAY 5 RES 47K OHM 6SIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Liczba wtyków
6
Producent
Vishay Dale
Moc na element
200mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ obwodu
Magistrala
Obudowa / skrzynia
6-SIP
Rezystancja (omy)
47k
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SIP
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,590" x 0,090" (14,99mm x 2,29mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
5
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,195" (4,95mm)
Dryft stosunku rezystorów
±50ppm/°C