MDP140110K0GE04 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 1 996
Arkusz danych
10k Ohm ±2% 125mW Moc na element Magistrala 13 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 14-DIP (0,300", 7,62mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MDP140110K0GE04
Numer produktu DigiKey
MDP10KA-ND
Producent
Numer produktu producenta
MDP140110K0GE04
Opis
RES ARRAY 13 RES 10K OHM 14DIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Liczba wtyków
14
Producent
Vishay Dale
Moc na element
125mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ obwodu
Magistrala
Obudowa / skrzynia
14-DIP (0,300", 7,62mm)
Rezystancja (omy)
10k
Obudowa dostawcy urządzenia
14-DIP
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,750" x 0,250" (19,05mm x 6,35mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
13
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,155" (3,94mm)