IMC2220ER2R7K
Numer produktu DigiKey
IMC2220ER2R7K-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
IMC2220ER2R7K
Opis
FIXED IND 2.7UH 1.2A 70 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.7 µH Nieekranowane Cewka indukcyjna 1.2 A Maks. 70mOhm 2220 (5650 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IMC2220ER2R7K Modele
Kategoria
Q przy częst.
10 przy 7,96MHz
Prod.
Częstotliwość - rezonansu własnego
37MHz
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstotliwość indukcyjności - próba
7.96 MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
2220 (5650 metryczne)
Tolerancja
±10%
Obudowa dostawcy urządzenia
2220 (5650 metryczne)
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,221" x 0,197" (5,61mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Ekranowanie
Nieekranowane
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,165" (4,20mm)
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 70mOhm