IMC1812ER150J
Numer produktu DigiKey
541-IMC1812ER150JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-IMC1812ER150JCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-IMC1812ER150JDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IMC1812ER150J
Opis
FIXED IND 15UH 200MA 2.5 OHM SMD
Szczegółowy opis
15 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 200 mA Maks. 2,5Ohm 1812 (4532 metryczne)
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 2,5Ohm
Prod.
Q przy częst.
50 przy 2,52MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
17MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
2.52 MHz
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,134" (3,40mm)