IMC1812ER150J | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | IMC1812ER150J |
Opis | FIXED IND 15UH 200MA 2.5 OHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 15 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 200 mA Maks. 2,5Ohm 1812 (4532 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 2,5Ohm |
Prod. | Q przy częst. 50 przy 2,52MHz |
Seria | Częstotliwość - rezonansu własnego 17MHz |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Status części Aktywny | Częstotliwość indukcyjności - próba 2.52 MHz |
Tolerancja ±5% | Rozmiar / wymiar 0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,134" (3,40mm) |