IMC1210SY181J
Numer produktu DigiKey
IMC1210SY181J-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
IMC1210SY181J
Opis
FIXED IND 180UH 60MA 17 OHM SMD
Szczegółowy opis
180 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 60 mA Maks. 17Ohm 1210 (3225 metryczne)
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 17Ohm
Prod.
Q przy częst.
15 przy 796kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
6MHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
796 kHz
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,49mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,095" (2,41mm)