IMC1210ER3R3K
Numer produktu DigiKey
541-1580-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-1580-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-1580-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IMC1210ER3R3K
Opis
FIXED IND 3.3UH 260MA 1.2 OHM
Szczegółowy opis
3.3 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 260 mA Maks. 1,2Ohm 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IMC1210ER3R3K Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,2Ohm
Prod.
Q przy częst.
30 przy 7,96MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
60MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
7.96 MHz
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,49mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,095" (2,41mm)