ILHB0805ER121V
Numer produktu DigiKey
541-2299-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-2299-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-2299-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ILHB0805ER121V
Opis
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 Ohms @ 100 MHz 1 FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 5A 20mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ILHB0805ER121V Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
5A
Producent
Vishay Dale
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
20mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba linii
1
Wysokość (maks.)
0,043" (1,10mm)
Impedancja przy częstotliwości
120 Ohms @ 100 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)