ILHB0603ER600V
Numer produktu DigiKey
541-ILHB0603ER600VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-ILHB0603ER600VCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-ILHB0603ER600VDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ILHB0603ER600V
Opis
FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
60 Ohms @ 100 MHz 1 FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 2A 100mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ILHB0603ER600V Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
2A
Producent
Vishay Dale
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
100mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba linii
1
Wysokość (maks.)
0,037" (0,95mm)
Impedancja przy częstotliwości
60 Ohms @ 100 MHz
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)